Kalėdų Senelis

Kalėdų Senelis

Snaigių Princesė ir Kalėdų Senelis

Kalėdinė paslaptis

Yra tokia šalis, kur kiek akys užmato pūpso baltos sniego kepurės, kur ledinėmis pačiūžomis čiužinėja baltosios meškos, o šiauriniam vėjui papūtus aidi sidabro varpeliai… Toje šalyje gyvena… na, žinoma, KALĖDŲ SENELIS! Ne vienas. Su visu būriu šauniųjų savo pagalbininkų – nykštukų, elfų, fėjų, paukštelių ir žvėrelių.

kaledos_5
Visus metus nenuilstančioji Kalėdų Senelio komanda dirba, pluša – gamina dovanėles, rūšiuoja vaikų laiškus, renka žinias apie gerus ir blogus mažųjų Žemės gyventojų darbelius, kad atėjus Kalėdoms visi gautų, ko nusipelnė.

Turbūt jau dabar, kai jūs skaitote šį laišką, Kalėdų Senelis kinko savo eikliuosius elnius, ir ruošiasi pas tave į svečius, bet palaukit palaukit… O kas gi ten šypsosi? Kas ten šokdina snaiges, kad rodytų Kalėdų Seneliui trumpiausią kelią pas vaikus?.. Ogi SNAIGIŲ PRINCESĖ!

Vos iškritus pirmajam sniegui ji stebi Žemės vaikus pro savo stebuklingos vėduoklės kraštelį, žiūri, ar daug išdykėlių ruošiasi, puošiasi Kalėdų šventei… O gyvena ji visai šalia

Kalėdų Senelio. Baltuose, trapiuose Snaigių rūmuose, kur langai išraižyti spindinčiomis snaigėmis, kur groja tyli ir švelni muzika, o snaigės mokosi šokti baltą žiemos šokį…

kaledos_6


Atėjus Kalėdoms, Snaigių Princesė palieka savo rūmus
ir keliauja drauge su Kalėdų Seneliu pas kiekvieną –
jauną ir seną, laimingą ir nuliūdusį…
Jie dalina ne tik dovanas, bet ir …
ŠILTĄ, MIELĄ KALĖDINĘ PASLAPTĮ.
Jei nori prie jos prisiliesti,
tik duok žinią Snaigių Princesei!
Telefono numeris – 8 689 34654

Nupiešk, iškarpyk, padaryk pačią gražiausią pasaulyje (ar bent tavo kieme) snaigę ir nusiųsk ją tiesiai į Snaigių princesės pilį. Snaigių Princesė laukia tavo darbelių ir piešinių!

Palikti atsiliepimą

Designed by SMThemes.com, thanks to: CrocoThemes.com, JDis.co and SJThemes.com