Paklydusio Kalėdų Senelio istorija

Kareivinėse paklydusio Kalėdų Senelio istorija

Pradėję žiūrėti šį video pamanysite gana juokingą vaizdelį, pirmas įspūdis,- Kalėdų Senelis atostogauja šiltuose kraštuose! Staiga pašoka iš sulankstomos kėdės tarsi širšės įgeltas ir pasileidžia lakstyti tarp palapinių… Kaip? Kur? palapinės? Senelis atostogauja kareivinėse? Ko jis taip bailiai žvalgosi? Ko jam prireikė tanke? Kodėl šioje dykumoje niekas nelaukia Senelio?

Tačiau kulminacija yra visiškai netikėta. Afganistane dislokuoti Danijos kariai tokiu būdu siunčia sveikinimą savo šeimoms.

Senelis karo stovykloje ieško kam galėtų įteikti dovanas, kareivių ieško palapinėse, šarvuotuose automobiliuose. Vėliau jis ieško važinėdamas dyzelinu varomomis rogėmis, tai šen tai ten, kol galiausiai randa didžiulį būrį kareivių. Ir jie visi choru ištaria:

su Šventomis Kalėdomis

Toli, ar arti,- namai, šeima visuomet mūsų širdyse… Ir tai puikiai įrodo Senelio personažas.

Senelis ir Honda rogės

Kas šioje situacijoje yra geradaris,- Senelis ar HONDA? Video pateiktas taip, kad sugedusias mūsų herojaus roges HONDA pakeičia naujomis- super rogėmis. Tačiau jei Kalėdų Senelis galėtų save užpatentuoti, jo kaina būtų daug kartų didesnė nei šios SUPER HONDA ROGĖS. O jei jis važinėtųsi HONDA rogėmis, šis automobilis būtų mėgstamiausias pasaulyje.

Klystu? Gali būti ir jūsų tiesa, bet, kad bent truputį padidėtų šios automobilių markės pirkimas tai tikrai tiesa. Pažiūrėkime video ir spręskime patys:

Taip baigėsi KALĖDŲ SENELIO ISTORIJA

Designed by SMThemes.com, thanks to: CrocoThemes.com, JDis.co and SJThemes.com