Taro kortos ir šeimos šventiniai susibūrimai

Štai ir atėjo atostogų sezonas, ar tau patinka, ar ne, bet  tai laikas kai prie vieno stalo susirenka kelios šeimos! Galbūt jūs vaikščiosite aplink židinį, dainuosite Kalėdų dainas, valgysite ir dalinsitės prisiminimais. Trauksite burtus, linkėjimus, dalinsitės dovanomis. Galbūt jūsų šeimoje yra taro kortos ir jūs norėsite sužinoti kada gi vėl susitiksite. Štai keletas kortų kurios gali reikšti šeimos susitikimą:

Dešimt pentaklių – materialinis stabilumas, giminė, klanas, šeima, namas.

Puiki korta, reiškianti malonų ir turtingą susitikimą. Gali tiesiog pajausti šventės kvapą, išgirsti muziką ir pasidžiaugti gausios giminės sukauptais turtais.Maistas, vynas, gera draugiška kompanija, gausios vaišės!

Dešimt taurių – laimė, šeimos gerovė, harmoningi santykiai.

Artimi šeimos nariai, kuriuos subūrė besąlyginė meilė. Mėgaujasi vienas kito kompanija ir leidžia nuostabų laiką kartu.Nėra konkurencijos, tik išgryninta meilė, pagarba, bei džiaugsmas, kad galėtų dalintis šiais brangiais gyvenimo momentais.

Šešios taurės – draugystė, džiaugsmas, vaikystė.

Nors suaugusieji būna viduje, tačiau vaikai žaidžia lauke, dalijasi savo žaislais ir puikiai leidžia laiką kartu! Ši taro korta šeimoms su mažais vaikais, kurie dalijasi žaislais ir erdve. Kai jie užaugs turės puikius, malonius vaikystės prisiminimus.

Keturios lazdos – namas, vila, gausa, vaišės, gera nuotaika.

Tai šventinė taro korta. Galbūt tai grįžimo į buvusius namus korta. Todėl tikėtina, kad šeimos nariai keliauja į bendrus buvusius namus, kad galų gale šeima taptų viena ir švęstų kartu! Stalai lūžta nuo vaišių, puiki nuotaika.

Trys taurės – šventė (kur renkasi tik artimiausi), artimi santykiai, nuoširdūs pokalbiai.

Tai suartėjimas su savo “seserimis”.Šiame šeimos susitikime, giminystėje privalo būti daug meilės, juoko ir šokių.Mėgaukis tuo!

Šešios monetos – materiali dovana.

Primena tai, kai senelis išsitraukia savo seną “Kalėdų Senelio” kostiumą ir išdalina dovanas vaikams! Kokia Kalėdinė šeimos susibūrimo šventė be Kalėdų Senelio ir jo dovanų?!

Designed by SMThemes.com, thanks to: CrocoThemes.com, JDis.co and SJThemes.com